Kokybės telefono linija: 8-800 10014

Istorija

Pirmieji bendrovės veiklos dokumentai mena pokario laikus. Vilniaus miesto maisto produktų tiekimo įmonės dokumentai skaičiuoja savo istoriją nuo 1946 metų, kai sostinėje veikė tokio pobūdžio įmonė – bazė „Rūta“. Tada maisto produktams gabenti buvo naudojami arkliais traukiami vežimai, vėliau – motociklai, automobiliai... Tai buvo vienintelė įmonė mieste, tiekusi maisto prekes biudžetinėms organizacijoms, kurios atsiskaitydavo nenaudodamos grynųjų pinigų.

Vilniui plečiantis, augo ir pirkėjų skaičius bei bendrovės apyvarta. „Rūtos“ bazės pagrindu 1968 m. įkurta „Smulkaus urmo“ parduotuvė, kuri 1976 m. persikėlė į specialiai pastatytas naujas patalpas Žvėryne, Ukmergės g. 126. Čia bendrovės biuras įsikūręs ir šiandien. Parduotuvė buvo įkurta siekiant aprūpinti maisto produktais vaikų darželius, ligonines, pionierių stovyklas ir kitas įstaigas bei organizacijas.

1990 m. pakeistas bendrovės statusas – „Smulkaus urmo“ parduotuvė įregistruota kaip valstybinė įmonė „Smulkus urmas“. 1992-aisiais, po privatizavimo, įregistruota uždara akcinė bendrovė „Smulkus urmas“.

1996 m. bendrovė pradėjo plėtoti maitinimo paslaugų verslą. Pirmoji kavinė buvo įsteigta dabartinėje UAB „Smulkus urmas“ teritorijoje. Čia ji veikia ir šiandien. Jos pagrindiniai lankytojai, kaip ir kadaise, išliko bendrovės bei aplinkinių įstaigų darbuotojai.

2001 m. laimėtas pirmasis viešojo maitinimo paslaugų teikimo konkursas – Vilniaus miesto seniūnijos organizuotas viešasis konkursas socialiai remtinų gyventojų maitinimui organizuoti.

2008 m. bendrovė sukūrė ir pristatė rinkai maitinimo paslaugų prekinį ženklą „Myls“, kuris apjungė bendrovės teikiamas maitinimo paslaugas į vieną prekinį ženklą.

2012 metų gruodžio 31 dieną UAB "Smulkus urmas" pakeitė pavadinimą į UAB PONTEM. Darnus bendrovės kolektyvas jau kurį laiką jautė, kad pavadinimą „išaugo“. Per pastaruosius du dešimtmečius bendrovė ženkliai išplėtė siūlomų paslaugų spektrą, įdiegė ir vadovaujasi tarptautiniais ISO standartais, nuolat investuoja į naujausią įrangą, mažinančią sąnaudas, tausojančią aplinką ir sveikatą. Įmonė ir jos teikiamos paslaugos pakilo į kur kas aukštesnį kokybės lygmenį, tai garantuoja stabilią plėtrą, bendradarbiavimą su Lietuvos, Europos Sąjungos bei kitų šalių partneriais. Pavadinimo keitimas – logiška plėtros tąsa.

2015 spalio pradžioje buvo užbaigtas sandoris, kurio metu buvę UAB PONTEM akcininkai pardavė 100 proc. UAB PONTEM akcijų naujiesiems akcininkams - UAB „Maistas LT“ savininkams Irmantui Norkui ir Alisai Norkuvienei. Ketinama daug dėmesio skirti tiek visos maitinimo paslaugų rinkos kokybiniam augimui, tiek visuomenės, ypač vaikų, švietimui sveiko ir ekologiško maisto vartojimo srityse.

Kontaktai

Vilniuje tel. +370 5 272 72 28, faksas +370 5 272 77 07
El. paštas: info@pontem.lt
Daugiau