Kokybės telefono linija: 8-800 10014

Sandėliai ir transportas

Viena svarbiausių maisto sektoriuje dirbančios įmonės logistikos funkcijų – maisto prekių kokybės užtikrinimas sandėliuojant ir transportuojant prekes. Todėl sandėliuodami prekes itin didelį dėmesį skiriame tinkamoms techninėms ir materialinėms sąlygoms užtikrinti. Griežtai laikomės šias sąlygas reglamentuojančių higienos normų reikalavimų ir tvarkų.

Sandėliuojame greitai gendančias prekes, tačiau garantuojame atitinkamą temperatūrą, drėgmę, slėgį ir visas kitas būtinas laikymo sąlygas, kurias galima užtikrinti tik specialiuose sandėliuose, turinčiuose ypatingą įrangą – nepriekaištingas laikymo sąlygos garantuoja nepriekaištingą produktų kokybę. Nuolat palaikome optimalų prekių likutį sandėlyje, turėdami rezervą galime patenkinti ir netikėtai išaugusį poreikį – klientas nepatiria nemalonumų dėl prekių stygiaus.

Pagrindiniai įmonės sandėliai įsikūrę Ukmergės g. 126, Vilniuje. Iš čia kiekvieną rytą mūsų klientams į skirtingus šalies miestus išvežami keli tūkstančiai prekių. Tam prireikia daugiau nei 40 sunkvežimių ir krovininių autobusų.

transportas_2.png   zemelapis_2013.png   transportas_1.png  masinos.png

Kontaktai

Vilniuje tel. +370 5 272 72 28, faksas +370 5 272 77 07
El. paštas: info@pontem.lt
Daugiau