Kokybės telefono linija: 8-800 10014

Maitinimo organizavimas

Daugiau nei 800 mūsų darbuotojų tiesiogiai darbuojasi maitinimo paslaugų sektoriuje.

Rūpinamės viešojo ir privataus sektorių maitinimu – per 100 Lietuvos ugdymo ir sveikatos priežiūros įstaigų maitinimo padalinių, kuriuose kasdien aptarnaujame apie 15 000 lankytojų, o 10 privačių įmonių kasdien aptarnaujame per 18 000 klientų. Mūsų teikiamos maitinimo organizavimo paslaugos ugdymo ir gydymo įstaigose žymimos prekiniu ženklu PONTEM, o privačiame sektoriuje teikiamos maitinimo paslaugos žymimos prekiniu ženklu „Myls".

  • Gydymo įstaigose didelį dėmesį skiriame sveikai ir subalansuotai mitybai, siūlome individualiai sudarytus meniu pagal nustatytus reikalavimus ar gydytojų rekomendacijas.
  • Ugdymo įstaigose užtikriname visavertę mitybą mažiausiems mūsų visuomenės nariams. Įtraukiame mokyklas į Europos Sąjungos programas „Pienas vaikams“ ir „Vaisiai mokykloms“.
  • Siūlome pobūvių organizavimo paslaugą „Myls banketai“. Patikėdami mums organizuoti planuojamo pobūvio vaišes, taupote savo laiką ir lėšas, kaskart nudžiuginate savo svečius ar bendradarbius naujais, dar neragautais skoniais, o artimiausius bičiulius stebinate ant stalo išrikiuota jų mėgstamiausių patiekalų įvairove.
  • Valdome kavinių tinklą „Myls in tempo“ Vilniuje, Mažeikiuose, Visagine ir Ignalinoje. Čia kasdien valgo bei maistą išsinešti perka daugybė aplinkinių įstaigų ir organizacijų darbuotojų, todėl aptarnaujame greitai, maitiname sočiai ir nebrangiai.
  • Rengiame maitinimą orlaiviuose „Myls aero“. Rūpinamės orlaivių keleivių maitinimu skrydžių metu. Turime patirties bei galime pasiūlyti kokybišką ir lankstų aptarnavimą

Kodėl verta rinktis mus

  • Patirtis. Ilgametė patirtis, leidusi atrasti geriausius sprendimus kiekvienoje situacijoje.
  • Investicijos. Investuojame į gamybinių patalpų ir technologinių įrengimų atnaujinimą.
  • Kaina. Konkurencingas kainos ir kokybės santykis.
  • Nepriekaištingi valgiaraščiai ir meniu. Valstybinių įstaigų valgiaraščius ruošiame atsižvelgdami į gydytojų, dietologų paskirtas dietas bei profesionalų rekomendacijas. Privačių kleintų meniu sudaromi pripažintų virtuvės meistrų, siekiant patenkinti ir išrankiausią skonį.
  • Ekologiškas maitinimas. Turime viešosios įstaigos „Ekoagros“ išduotą dokumentą dėl galimo maitinimo ekologiškais patiekalais.

Dienos_017_IMG_5354.png  vaiku_meniu_2.png  web_Banketas_158_IMG_9898.png  web_Stalas_016_IMG_9377.png

Kontaktai

Vilniuje tel. +370 5 272 72 28, faksas +370 5 272 77 07
El. paštas: info@pontem.lt
Daugiau