Kokybės telefono linija: 8-800 10014

Vaikų mitybos reglamentavimas, aktualijos ir naujovės

2017-06-16

Birželio 16 d. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) Seimo narės Ramintos Popovienės iniciatyva buvo rengiama konferencija „Vaikų mityba ir sveikata: šiandien ir rytoj“, kurioje dalyvavo ir UAB „Pontem” atstovai.

Renginio organizatorių teigimu, vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių vaikų sveikatą ir vystymąsi, yra mityba. Vaikų nutukimas, alergija, maisto netoleravimas – tiesiogiai nuo mitybos priklausančios problemos šiandien yra itin aktualios. Reikalavimai maitinimo organizavimui vaikų įstaigose nuolat didėja: priimami nauji įstatymai ir norminiai aktai, didinama kontrolė. Vaikų maitinimas ir jo kokybė ugdymo įstaigose kelia labai didelį visuomenės susidomėjimą. Apie tai diskutuojama įvairiuose tėvų forumuose ir šeimose, svarstoma, ką galima ir ko negalima duoti valgyti mūsų vaikams. Todėl spręstinas klausimas – kaip ugdymo įstaigoms suderinti tėvų norus, įstatymus ir galimybes.  

Konferencijos tikslas – pristatyti šalies vaikų maitinimo aktualijas ir naują požiūrį į bendrus visų atsakingų institucijų darbus ateityje.

Renginyje dalyvavo ministerijų, savivaldybių atstovai, ugdymo įstaigų vadovai, pedagogai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, dietologai, vaikų maitinimo organizatoriai ir gamintojai, tėvai.

Kontaktai

Vilniuje tel. +370 5 272 72 28, faksas +370 5 272 77 07
El. paštas: info@pontem.lt
Daugiau