Kokybės telefono linija: 8-800 10014

Surengė velykinę šventę

2018-04-07

 

 

Pontem_ma__osios_v__lyk__l__s.JPG

Norėdama prisidėti prie lietuvių tradicijų puoselėjimo UAB „Pontem“ kiekvienais metais dovanoja kažkuriai šalies mokyklai šventinį renginį ,,Mažosios Velykėlės su močiute". Šį kartą gražia švente džiaugėsi Kėdainių rajono Miegėnų pagrindinės mokyklos mokinukai.

Organizuoja kiekvienais metais

UAB „Pontem“ kasmet tradiciškai pasirinktos mokyklos mokiniams rengia šventę. ,,Šiemet, pasitarę su Miegėnų pagrindinės mokyklos mokytojais, nutarėme šioje mokykloje besimokantiems vaikams surengti šią gražią šventę“, - akcentuoja UAB „Pontem“ Kėdainių rajono padalinio vadovė Vitalija Masevičienė.

UAB ,,Pontem" Kėdainių rajono padalinio vadovė V.Masevičienė  redakcijai pasakojo, kad šis renginys, organizuojamas pirmiausia yra skirtas sujungti bendruomenę. „Jau pats pavadinimas rodo, kad tai kvietimas pabūti kartu – ir ne tik su močiute, bet ir tėveliais, seneliais, vieniems su kitais. Juk gyvename greitėjančiame pasaulyje, kur visi skubam, lekiam, dažnai pamirštam pačius artimiausius žmones. O Velykos – tai tas laikas, kai galim pabūti drauge. Mūsų tikslas – ne tik suburti bendruomenę, padėti tėvams ir seneliams perduoti vaikams gražiausias velykines tradicijas bei papročius, bet ir pakviesti žmones į valgyklas, supažindinti su jomis. Juk dažnai būna, kad tėveliai, apsilankantys mokyklose, dažnai net nemato, kur ir ką valgo jų vaikai, - sako V.Masevičienė. – Gyvename greito maisto, kebabinių, picerijų, kitokių panašių užkandinių laikais. Pamatyti, kad mes siūlome maitintis šviežiu, sveiku, kaip namie ruoštu maistu  – dar vienas šios gražios akcijos tikslas.“   

Entuziazmo netrūko

Pirmą kartą Miegėnų pagrindinėje mokykloje bendrovės „Pontem“ iniciatyva organizuotas renginys tapo viena įsimintiniausių visos mokyklos bendruomenės švenčių.

 „Organizuodami šventę šioje mokykloje jautėme didelį visos mokyklos bendruomenės entuziazmą ir norą. Renginyje dalyvavo ir ji organizuoti padėjo labai atsakingai į šią veiklą pažvelgę mokyklos mokytojai. Jų dėka, šventė tapo išties graži ir nesunkiai suorganizuojama.

Šventėje dalyvavo ir Paberžės 1863 metų sukilimo muziejaus darbuotoja. Ji mokiniams papasakojo apie Velykų šventės prasmę, jos kilmę bei tradicijas.

Į renginį pakviesta liaudies menininkė perdavė vaikučiams žinias apie margučių marginimą. Išklausę jos pasakojimo vaikai, pritaikydami gautas žinias, mėgino marginti kiaušinius patys. Iš viso šventės metu buvo numarginta net 100 kiaušinių.

Šventės metu mokiniai dalyvavo organizuotuose konkursuose, žaidė įvairius žaidimus ir pristatė nuotaikingą bei smagią su velykine švente susijusią programėlę. Įspūdžių renginio metu tikrai netrūko“, - tikina V. Masevičienė.

Nuotr. organizatorių/ 1 Šventėje dalyvavusi Paberžės 1863 metų sukilimo muziejaus darbuotoja mokiniams papasakojo apie Velykų šventės prasmę, jos kilmę bei tradicijas.

2 Pritaikydami iš liaudies menininkės gautas žinias, apie margučius ir jų marginimą, mokiniai savo rankomis mėgino marginti kiaušinius. Iš viso šventės metu buvo numarginta net 100 kiaušinių.

 

 

 

Kontaktai

Vilniuje tel. +370 5 272 72 28, faksas +370 5 272 77 07
El. paštas: info@pontem.lt
Daugiau